Czym jest scoremix klub

SCOREMIX KLUB to miejsce gdzie może każdy wziąć udział w danym wydarzeniu sportowym które jest przez nas organizowane. Polega na tym, że jeżeli chcesz pograć np. w piłkę nożną i masz ekipę ale nie możecie znaleźć wolnego boiska lub gdzieś nie daleko Ciebie jest wolne boisko ale nie masz za to z kim pograć, to zgłoś się do nas. Załatwimy i ekipę do grania oraz wolne boisko. W całej tej zabawie nie ma znaczenia wiek, płeć czy dane umiejętności. Spotykamy się by miło spędzić czas, poruszać się oraz poznać nowych ludzi którzy interesują się dana dyscyplina tak samo jak Ty.

Jeżeli zdecydujesz się do nas dołączyć pamiętaj żeby wziąć ze sobą strój na przebranie oraz buty. My gwarantujemy ze swojej strony piłki, znaczniki, wodę do picia i fajną atmosferę. Podczas danego wydarzenia staramy się robić zdjęcia i wszystko nagrywać by pod koniec dnia wrzucić na naszego FANPAGE na FB oraz na Instagrama gdzie możecie potem do woli wszystko przeglądać. Jeśli macie problem z odnalezieniem nas to podajemy wam nasze namiary

FB – https://www.facebook.com/scoremixxx/
FB Grup Prywatna - https://www.facebook.com/groups/2359658364255612
Instagram – https://www.instagram.com/scoremix.pl/?hl=pl

Jeżeli macie problem z założeniem konta na naszej stronie, problem z zapisem na dane wydarzenie lub nie zdążyliście się zapisać na dane wydarzenie z powodu braku miejsc to napiszcie do nas na FB a postaramy się jak najszybciej udzielić wam wszelkiej pomocy.

Marcin Sadrzak - https://www.facebook.com/profile.php?id=100007031687179

Zapisy

Dla osób zarejestrowanych
1. Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje. Kliknij ZAPISZ SIĘ. Po udanym procesie na stronie wyskoczy okienko potwierdzające Twój zapis, a na podany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłana wiadomość ze szczegółowymi informacjami.

Dla osób niezarejestrowanych
1. Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje. Kliknij ZAPISZ SIĘ, a system przekieruje Cię do panelu założenia konta. 2. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, konto zostanie pomyślnie założone. 3. Wróć na zakładkę SCOREMIX KLUB i raz jeszcze kliknij ZAPISZ SIĘ przy wybranej przez siebie grze. 4. Po udanym procesie, pojawi się okienko potwierdzające Twój zapis, a ma podany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłana wiadomość ze szczegółowymi informacjami.

Wydarzenia

W wybranej kategorii nie ma aktualnie żadnych wydarzeń.