2019-10-07 5

Serie A: AC Milan będzie miał nowego trenera

Artykuł Serie A: AC Milan będzie miał nowego trenera

fot: skysportnews 

 

 

 

 

 
W mediach głośno jest, że działacze Rossonerich są o krok od podpisania kontraktu z Luciano Spallettim. Ma być on nowym trenerem AC Milan.

 


Milan w tym sezonie kompletnie nie zachwyca. Obecnie znajdują się na 13 miejscu w tabeli z 9 punktami. Mają na swoim  koncie 3 wygrane, 0 remisów i 4 porażki. Działacze ‘’Rossonerich’’ nie są  z tego powodu zadowoleni i już w zeszłym tygodniu podjęli negocjacje z Luciano Spallettim, by zasiadł na ławce trenerskiej.

Obecnym trenerem Milanu jest Marco Giampaolo. Jest to najgorszy sezon w historii klub dlatego też Marco Giampaolo poniesie tego konsekwencje i zostanie zwolniony. Pozostaje tylko mały problem, który jak najszybciej trzeba rozwiązać. Spalletti ma wciąż ważny kontrakt z Interem który wiąze go na kolejne 2 lata, jednak został zwolniony pod koniec maja. Obie strony pracują nad tym by jak najszybciej rozwiązać obecna umowę. 


Gdy porozumienie zostanie osiągnięte, władze klubu będą pracowali na rozwiązaniem umowy z obecnym trenerem Milanu. Zmiany które mają zostać wprowadzone wydają się być niezbędne, ponieważ Milan grą kompletnie nie zachwycał. Drużyna nie posuwała się naprzód tylko stała w miejscu, a sama ich gra męczyła nie tylko piłkarzy jak i kibiców.


 Wydaje się że sprawa ze zmianą trenera w Milanie zostanie rozwiązana już na dniach.