2020-10-20 37

Serge Gnabry uzyskał pozytywny wynik na koronawirusa

Artykuł Serge Gnabry uzyskał pozytywny wynik na koronawirusa

fot: skysportnews.com

 

 

Zawodnik Bayernu Monachium, Serge Gnabry uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Jest pewne, że nie zagra w środowym meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. 

Koronawirus jes obecny w coraz to większej liczbie klubów. Przekonał się o tym właśnie triumfator Ligi Mistrzów, Bayern Moanchium.

Serge Gnabry z Bayernu Monachium nie zagra przeciwko Atletico Madryt. Po badaniach przed meczem z Atletico okazało się, że zawodnik ma koronawirusa.

- ‘’Serge Gnabry uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Ofensywny piłkarz Bayernu czuje się dobrze. Przebywa w domowej kwarantannie’’ - napisano w komunikacie.

To pierwszy przypadek koronawirusa w Bayernie Monachium. Wcześniej musiał się poddać jedynie izolacji Kingsley Coman,który miał kontakt z zakażona osobą.

Wygląda to na razie tak, że środowy mecz z Atletico Madryt nie powinien być zagrożony. Reszta drużyny Bayernu Monachium jest zdrowa. UEFA zgodzi się na przełożenie spotkana jedynie w przypadku, gdy w kadrze zostanie zaledwie 13 zawodników.

Jednak problem nie zniknął, ponieważ Serge Gnabry we wtorek trenował normlanie z resztą zespołu, gdyż nie wykazywał żadnych symptomów choroby. Testy Gnabryego odbyły się przed treningiem a wyniki przyszły dopiero wieczorem.