2019-10-08 37

Premier League: Tottenham planuje zmiany w śród swoich piłkarzy

Artykuł Premier League: Tottenham planuje zmiany w śród swoich piłkarzy

fot: skysportnews 

 

 

 

 


Klub z Premier League planuje wprowadzić nieco zmian w śród swoich piłkarzy. Jak donosi ‘’The Times’’, Tottenham mają opuścić ważni piłkarze w zimowym oknie transferowym.

 


Tottenham od samego początku ma poważne problemy w lidze. Po ośmiu kolejkach w Premier League, zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli z 11 punktami.  Obecnie klub wygrał 3 spotkania, 2 zremisował i 3 przegrał. Na domiar złego w LM Tottenham zaliczyła kompromitującą wpadkę przegrywając z Bayernem aż 2:7.

Okazuje się też, że piłkarze mają dość współpracy z Mauricio Pochettino. 
Argentyński trener widząc, że atmosfera w szatni zagęszcza się, dzięki przewietrzeniu szatni będzie próbował zażegnać w ten sposób kryzys. W zimowym oknie transferowym mieli by opuścić klub następujący piłkarze: Danny Rose, Victor Wanyame, Erik Dier, Serge Aurier oraz Christian Eriksen. Praktycznie cała ta piątka była jeszcze nie dawno najważniejszym ogniwem w zespole.


Największe zainteresowanie budzi Christian Eriksen, któremu wygasa kontrakt w czerwcu. Okno transferowe będzie bardzo dobra okazją, by jeszcze zarobić pokaźną sumę na Duńczyku. Eriksen nie jest zadowolony z takiego przebiegu sytuacji, gdyż wolał by poczekać do lata i sam jako wolny zawodnik wybrać dla siebie najlepszą opcję.


Jeśli chodzi o resztę zawodników to Pochettinio tłumaczy to tym że są zbędni i nie spełniają jego wymagań sportowych.