2019-11-06 23

LM: W SSC Napoli wrze. Złamanie regulaminu UEFA

Artykuł LM: W SSC Napoli wrze. Złamanie regulaminu UEFA

fot: skysportnews 

 

 

 

 

 

 

Media podają że w klubie SSC Napoli wrze po wczorajszym remisie z Salzburgiem w LM. Sytuacja robi się bardzo napięta. 

 

 

Po zakończonym meczu, wszyscy czekali na konferencję prasową trenerów obu drużyn. Jednak trener Napoli, Carlo Ancelotti zignorował media i nie pojawił się na konferencji pomeczowej. Jedynie wywiadu udzielił Piotr Zieliński i Lorenzo Insigne. Ancelotti nie pojawiając się na konferencji złamał tym samym regulamin rozgrywek, co za tym idzie, europejska federacja na pewno ukarze go stosowną  grzywną. 

Problemy na tym się nie kończą, gdyż prezydent klubu, Aurelio De Laurentiis zarządził zgrupowanie w ośrodku treningowym w Castel Volturno, gdzie zawodnicy mieli przygotować się do meczu ligowego z Genoą oraz do meczu z Salzburgiem. Zgrupowanie to miało być spowodowane słabą formą zespołu. Jednak po treningu który się odbył, piłkarze klubu pojechali do swoich domów opuszczając ośrodek treningowy. Nie wiadomo do końca czy zmianie planów został poinformowany Laurentiis czy Ancelotti sam zdecydował o rezygnacji zamknięcia piłkarzy w ośrodku. 

Niektóre źródła podają, że zawodnicy odmówili pozostania w ośrodku przed sobotnim meczem i pojechali do domu, a w ich obronie stanął Carlo Ancelotti. Nie ma co ukrywać ze sytuacja w klubie jest bardzo ciężka a napięcie widać wręcz gołym okiem.