2019-11-06 28

LM: Słaby występ Barcelony. Nie była w stanie zdobyć bramki

Artykuł LM: Słaby występ Barcelony. Nie była w stanie zdobyć bramki

fot: skysportnews 

 

 

 

 

 


FC Barcelona sensacyjnie remisuje ze Slavią Praga w LM. Piłkarze Barcelony nie byli w stanie zdobyć ani jednej bramki.

 

 

 

Od samego początku meczu zawodnicy Barcelony grali bardzo słabo. Budowali akcje bardzo wolno, nie potrafili stworzyć czystej sytuacji, by przedrzeć się pod bramkę gości. Jednak jak już im się udało, to nie potrafili wykorzystać nadarzających się okazji by zdobyć bramkę. Brakowało również szczęścia, gdy w 35 minucie meczu rajdem popisał się Leo Messi i po oddaniu sinego strzału w kierunku bramki, piłka odbiła się od poprzeczki.

Goście grali pewnie i zdecydowanie. Nie bali się atakować. Tworzyli od samego początku składne zagrania oraz ataki pozycyjne. Mieli również bardzo dużą szanse objąć prowadzenie, jednak po trafieniu do siatki przez Borli w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie, sędzia dopatrzył się spalonego. 

W pewnym momencie do bramki gości trafił Vidal, jednak bramka nie została uznana, gdyż na spalonym był Messi. Kolejną  okazję gospodarze mieli w 77 minucie meczu, gdy mocnym strzałem popisał się Leo Messi, jednak bramkarz gości Ondrej Kolar genialnie interweniował. 

FC Barcelona atakowała do samego końca spotkania, jednak nie potrafiła zdobyć bramki. W ten sposób oba zespoły podzieliły się punktami.