2020-10-10 43

Leonardo Bonucci obawia się rywalizacji z Robertem Lewandowskim

Artykuł Leonardo Bonucci obawia się rywalizacji z Robertem Lewandowskim

fot: skysportnews.com

 

Jutro reprezentacja Włoch zmierzy się z Polską. Na temat rywalizacji przeciwko Robertowi Lewandowskiemu wypowiedział się Leonardo Bonucci -‘’ Gra przeciwko niemu to jest wielkim wyzwaniem’’ - mówi obrońca reprezentacji Włoch.

Leonardo Bonucci będzie miał jutro okazję rywalizować z Wojciechem Szczęsnym, z którym na co dzień gra w Juventusie. Bonucci ciepło wypowiada się o Szczęsnym.

- ‘’Wojciech to świetny bramkarz, ale i bardzo pogodny, wesoły człowiek. Powiedział mi, że Polacy zrobią wszystko, aby wygrać, lecz odpowiedziałem, że to przecież my przywieziemy do kraju trzy punkty ‘’- stwierdził Bonucci.

Choć Włosi będą jutro faworytem meczu z Polską, to obrońca Juventusu docenia biało-czerwonych.  Jako szczególne wyzwanie traktuje walkę z Robertem Lewnadowskim.

- ‘’Zapowiada się emocjonujące spotkanie, w którym cały nasz zespół musi wykonać wielką pracę. Polacy mają wielu zawodników na wysokim poziomie, jak chociażby Arkadiusz Milik czy Grzegorz Krychowiak. Numerem jeden jest jednak Robert Lewandowski. To najlepszy napastnik na świecie i gra przeciwko niemu jest wielkim wyzwaniem’’ - przyznał Bonucci.

Mecz Polska – Włochy rozpocznie się jutro o godzinie 20:45.