2020-10-15 46

Juergen Klopp powrócił do porażki z Aston Villą 2:7

Artykuł Juergen Klopp powrócił do porażki z Aston Villą 2:7

fot: skysportnews.com

 

 

Przed październikowa przerwą na spotkania reprezentacji, Liverpool przegrał aż 2:7 z Aston Villą. Trener Liverpoolu, Juergen Klopp wrócił do tego spotkania w rozmowie z ‘’BBC’’. Klopp ma nadzieję, że ta porażka okaże się porządną lekcja dla jego zespołu.

Pierwsze trzy spotkania Premier League kończyły się wygranymi Liverpoolu. Jednak w czwartej serii znaleźli pogromcę przed którym ulegli aż 2:7. Tak wysoki wynik był dużym zaskoczeniem.

Juergen Klopp w rozmowie ‘BBC’’ przyznał, że dzień po tym spotkaniu wysyłam do swoich zawodników długą wiadomość, którzy w dużej części udali się na zgrupowania reprezentacji.

- ‘’Noc po tym spotkaniu na pewno nie była najlepszą w moim życiu. Wstałem rano i wiedziałem, że muszę porozmawiać z moimi chłopakami. Nie było ich, więc wysłałem im bardzo długą wiadomość’’ - powiedział.

- ‘’To były w zasadzie moje przemyślenia na temat tego, co się wydarzyło. Po tym poczułem się znacznie lepiej, ponieważ to już się skończyło i mogliśmy kontynuować pracę. To właśnie zrobiliśmy’’ - zapewnił.

- ‘’Mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby sobie z tym poradzić. Porażka jest zawsze dokładnie odwrotnością tego, czego chcę. Przegrana 2:7 oczywiście pogarsza sytuację, ale czasami może być przydatna. Mamy szansę pokazać to w sobotę z Evertonem ‘’– dodał

- ‘’To będzie bardzo interesujące spotkanie. Zmierzymy się z zespołem, który spisuje się świetnie. Zobaczymy, kto lepiej sobie z tym wszystkim poradzi’’ - zakończył Klopp.