2019-08-11 35

16 letni Hannibal Mejbri częścią Manchester United

Artykuł 16 letni Hannibal Mejbri częścią Manchester United

fot:skysportnews

 

 

 

 

Manchester United osiągnął porozumienie w sprawie podpisania z Monako umowy, dotyczącej wysoko ocenianego 16-letniego Hannibala Mejbri. Na początku tego miesiąca media poinformowały, że United jest pewny podpisania kontraktu z gwiazdą młodzieżowej reprezentacji Francji, która tego lata przyciągnęła zainteresowanie różnych dużych klubów w całej Europie.

 

 

Przed ich meczem otwarcia w Premier League przeciwko Chelsea, United potwierdziło, że pomocnik dołączy do drużyny pod warunkiem zatwierdzenia przez FIFA. Mejbri nie występował w drużynie seniorów Monako, ale wystąpił osiem razy w reprezentacji Francji U16, strzelając swój pierwszy gol w swoim ostatnim występie przeciwko Wybrzeżu Kości Słoniowej w kwietniu.

United ogłosiło, że ,,nabyli"  także 16-letniego obrońcę Holandii Bjorna Hardleya, który czeka na międzynarodową odprawę, a trzy kolejne dodatki do lat 18 zostały już potwierdzone. Dillon Hoogewerf dołączył z Ajax, Mateo Mejia z Real Zaragoza, a bramkarz Johan Guadagno przeniósł się z IF Brommapojkarna. Klub przekazał także nowe kontrakty duetowi U-23 Paulowi Woolstonowi i Luca Ercolani.